Lamine Parke Ustası

Lamine Parke Ustası

Ürün - Proje Özellikleri

 

Tamamen doğal olan ve ağaçtan elde edilen Lamine parke, zemin yüzeylere uygulanan şık ve kaliteli üründür. Kayın, meşe, sapelli, ireko gibi bir çok çeşit sunan Lamine parkenin en büyük özelliklerinden birisi de daha doğrusu masif parkeden ayrılan özelliği de birkaç katmandan meydana gelmesidir. Birbirine zıt şekilde prenslenen ve bu sayede her türlü hava şartlarına karşı dayanıklılık sunan Lamine parkede, üst katman meşe gibi sert ve dayanıklı ağaç türünden oluşurken alt katmanlara inildikçe ağacın kalitesi de düşmekte ve en alt katmanda da kavak kullanılmaktadır.

 

Tamamen ağaçtan üretilmesi ve doğal olması sebebi ile çok sık tercih edilen Lamine’nin masiften ayrı tutulmasının bir nedenin de renk tercihi olması gözden kaçmamaktadır. Ladiksan olarak lamine parke sistre cila, lamine parke döşeme, lamine parke bakım ve tamiri gibi bir çok konuda hizmet sunmaktayız.

 

Parke tercihleri esnasında gözlemlediğimiz diğer hususlardan birisi de müşterilerimizin görselliği ön planda tutmasıdır. Oysa, görsellikten ziyade parkede kullanılan ağaç cinsinin dayanıklılığı, parke üzerinde kullanılan cilanın kalitesi gibi bir çok önemli detay araştırılmalıdır.

 

Lamine parke su ile teması engellenmeli ve temizliği nemli bez ile yapılmalıdır. Firma olarak lamine parke danışmanlığı hizmeti de yapmaktayız. Bizi aramaktan çekinmeyin.