Hakkımızda

Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

 

Ladiksan Parke, geçmişi uzun yıllara dayanmakta ve İstanbul geneli sistre cila hizmeti sunmaktadır. Sistre cila hizmetinde bir devrim yaratan Ladiksan, Alman Hummel marka tozsuz sistre cila makinesi ile tozsuz sistre cila hizmeti sunan ilk firmalardandır. Özellikle işçilik konusunda, nitelik sahibi ve eğitim almış ustalar ile çalışan Ladiksan İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

 

Belli periyotlarda eskiyen ahşap parkelerinize sistre cila hizmeti sunan firmamız da ayrıca ahşap parke döşeme, masif parke satışı, lamine parke sistre cila, havuz kenarı deck parke bakımı, ahşap merdiven sistre cila gibi ahşap adına her türlü hizmet yer almaktadır. Mekanların şık görünümü için vazgeçilmez olan ahşap parke konusunda her türlü hizmeti sunan firmamız, müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermeden tüm ahşap işleriniz de destek sunmaktadır.

 

Laminat parke ustalığından geçiş yaparak masif parke sistre cila işine yönelen ve henüz işinde ustalık elde etmemiş kişilerin ahşap parkelerinize uygulayacağı yöntemler, ekstra masraf çıkarmaktan ve sorunların tekrarlanmasından başka bir sonuç üretmeyecektir. Her zaman makine bakımını düzenli kontrol eden, herhangi bir aksaklık veya müşteri talebi karşısında anında çözüm üreten ustalarımız ile, ahşap parkelerinize sorunsuz şekilde değer katmaktan mutluluk duymaktayız.

 

Ahşap parke, maddi açıdan değerli olmasının yanı sıra doğallık ve sağlık açısından da popülerliğini korumaktadır. Düzenli bakımları yapılan ahşap parkeler her zaman değerini koruyacaktır. Biz, ahşap parkelerinize değer katmak için varız.

 

Yılların deneyimi ile hizmet verdiğimiz müşterilerimizden her zaman memnuniyet geri dönüşü alıp parkeci olarak ilk akla gelen parke firmalarından biri olmanın gururunu yaşayarak, her geçen gün gelişmeye devam ediyoruz.

 

Neler yaparız?

 

Temel olarak tozsuz sistre cila hizmeti veren firmamız, bununla birlikte parke döşeme ustalığı, parke satışı, parke tamiri, ahşap merdiven cilalaması, deck bakımı, lamine sistre, lamine parke döşeme ustalığı, parke renklendirme gibi birçok işlem yapmaktadır.

 

Bu işlemler için gerekli olan tüm ekipmanlarını hazır bulunduran usta ekibimiz keşif sonrası en kısa sürede sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir. Hizmet kalemlerimiz, genel olarak 4 aşamada detaylandırılmaktadır.

 

Tozsuz sistre cila uygulaması, masif parke renklendirme, parke tamiri ve bakımı,  parke döşeme hizmetlerimiz, alanında uzman personeller tarafından yapılmaktadır.

 

Tozsuz Sistre Cila

 

Her çeşit ağaç cinsi karşısında uzman olan parke ustalarımız tarafından verilen tozsuz sistre cila hizmetimizde, parke yüzeyinde ki çizilmelerin ve parke aralarının açılmasının önüne geçilmesi, eskimiş cilanın yenilenerek parkenin korunması ve en yeni haline getirilmesi sağlanmaktadır.

 

Ahşap parke sorunlarınız karşısında firmamız İstanbul’un tüm ilçelerinde hızlı bir şekilde ihtiyacınızı karşılamak için hizmet verecektir. Tozsuz sistre cila hizmeti kapsamında öncelikle keşif çalışması gerekiyor ise keşif yapılır, gerekli tamir işlemi yapılır ve sistre cila işlemi sonlandırılarak sorunsuz şekilde müşteri memnuniyeti sağlanır.

 

Sistre Cila Renkleri ( Masif Parke Renklendirme )

 

Ahşap parkeniz var fakat renk konusunda değişiklik istiyor iseniz firmamızdan destek alabilirsiniz.

 

Parke Tamiri ve Bakımı

 

Firma olarak sistre cila işinden önce keşif sırasında değişmesi gereken parkeleriniz tespit edilir ve tamiri sağlanır. Ayrıca parke bakımı konusunda müşteriye ön bilgi verilir ve nasıl parke bakımı yapılacağı konusunda bilinçlendirme sağlanır.

 

Parke Döşeme Ustası

 

Ladiksan Parke olarak, elinizde bulunan masif parke veya lamine parkelerinizi uygulama yapması için parke döşeme ustası temini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca istemiş olduğunuz yeni siparişleriniz de masif parke ve süpürgelik temini sağlamaktayız.