Misyonumuz

Misyonumuz

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine uzanan geniş bir hizmet ağıyla tozsuz sistre cila hizmeti veren en önemli firmalardan olma hedefiyle yola çıktığımız 2005 yılından beri, gelişen ve değişen teknolojiyle daha nitelikli hale gelen sistre cila makineleri temini ile uzman usta kadromuzla beraber hizmetlerimizi sürdürdük.

 

Her ahşap parke türünde uzman olarak yetiştirdiğimiz nitelikli parkeci ustalarımız, en ufak parke tamirinden en büyük sistre cila talebine kadar her konuda donanımlı olarak hizmet verdiği için, ilk amacımızı da gerçekleştirmiş olduk. İstanbul’un her noktasına hizmet verme amacımız da geniş usta ağıyla gerçekleşmiş oldu.

 

Engelsiz ve söz verildiği gibi kısa sürede müşteriye ulaşarak sistre cila işlemleri uyguladığımız  parke sistre cila ve bakımı hizmetlerimizi teknolojinin de yardımıyla daha nitelikli hale getirerek en iyi şekilde verdiğimiz hizmeti aynı zamanda sorunların bir daha tekrarlamaması kaydıyla çözdük.

 

Kuruluş amacımıza dair her konuda gelişim göstererek yıllar içinde daha büyük bir parkeci firması haline geldik. Marka güvencemizle müşteri memnuniyetini her geçen gün arttıran ve daha fazla tercih edilen firmamız, zaman geçtikçe daha nitelikli bir hale geldi.

 

Kısa süre içinde teslim ettiğimiz ahşap parke işlerini kusursuz bir şekilde tamamlayarak, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her türlü parke ve sistre cila hizmeti vermekteyiz.

 

Her müşterimiz bizim için oldukça özel ve bu hizmetlerin manevi karşılığını da memnuniyet ile aldığımız için, kuruluş misyonumuzu en iyi şekilde tamamladık.