Vizyonumuz

Vizyonumuz

Ladiksan Parke olarak ahşap ile alakalı her işe net çözümler üreten firmamızın gelecekle ilgili planı, bu hizmeti tüm Türkiye çapında vermek ve her şehirde bir şube açarak, tozsuz sistre cila hizmeti ve ahşap parke konusunda ciddi bir kurumsal kimliğe sahip olmaktır.

 

Ülkemizin her noktasında gerekli olan parke cila hizmetini Ladiksan adı altında vererek ahşap parke ile alakalı her işte yer almak amacımızdır. Bir marka olarak gelişip her şehirde, tıpkı İstanbul’da olduğu gibi yaygın bir şekilde hizmet vermek vizyonuyla durmadan çalışıyoruz.

 

Bütün bu ideallerimiz doğrultusunda gerekli olan tüm ekipman ve konusunda uzman ustalarımız Türkiye’nin önde gelen parkeci firmalarından olma amacıyla, her gün daha büyük adımlar ile ilerlemektedir.

 

Haftanın her günü parke sistre cila ile İstanbul’un en ücra köşesinde bile hizmet verebilecek kapasiteye sahip olmak en büyük amacımızdır. Her zaman en iyi hizmeti verme garantisiyle çalışan firmamız, Türkiye’nin en büyük parkeci markası olmak için çalışmakta ve müşterilerinin memnuniyetiyle her geçen gün bu idealine bir adım daha yaklaşmaktadır.

 

Ekonomik ve hızlı çözümler üreterek sistre cila hizmetlerinde doğru sonuç alacak çalışmalar yaparak parkeci İstanbul merkezli tüm ilçelerde aynı felsefeyle çalışan büyük şubeler açıp, dev bir çözüm üretici konumuna girmek en büyük idealimizdir.